דגל האיחוד האירופי

משלוחים לכל הארץ

דגל האיחוד האירופי
חייגו אלינו
ב-1955 הוא הונף לראשונה, ב-1986 הוא קיבל מעמד רישמי, ומאז ועד היום כולם יודעים ש-12 כוכבי זהב שפרוסים על רקע כחול הם הדגל הרישמי של האיחוד האירופאי. מארחים אורחים חשובים מאירופה? מארגנים טקס עם נציגויות מאירופה? אל תשכחו לדאוג שגם הדגל הזה יהיה שם. אנחנו כאן כדי לדאוג שזה יקרה ולהדפיס לכם את דגל האיחוד האירופי בכל גודל ודגם שתצטרכו. חנות הדגלים שלנו היא המקום שבו תמצאו דגלים ומוצרי פרסום בעיצוב ובהתאמה אישית לצרכים שלכם. נשמח לעמוד לשירותכם!
הדפסה איכותית של דגלי האיחוד האירופי
אם אתם מארגנים אירוע חשוב או טקס רישמי, אתם בטח לא רוצים "ליפול" בדגלים. כשאנחנו אומרים "ליפול" אנחנו מתכוונים להנפה של דגל האיחוד האירופי שאינו איכותי ויהיה עלול חלילה להיקרע. אתם בטח לא רוצים להיות בסיטואציה מביכה שכזו אל מול האורחים החשובים שהזמנתם. דגלים לאירועים הם לא משהו שמתפשרים עליו! אנחנו בוייצמן-נגריס דגלים מקפידים על הדפסה איכותית ותהליכי ייצור דגלים מחומרי הגלם הטובים ביותר.

ייצור דגלים של האיחוד האירופאי בהתאמה אישית
מחפשים דגל של האיחוד האירופאי בגודל מסוים ולא מוצאים בשום מקום? אנחנו בטוחיים שאצלנו תמצאו אותו. פשוט בגלל שאנחנו מייצרים דגלים בהתאמה אישית בדיוק לגודל שאתם מחפשים. תמצאו אצלנו דגלי ענק, דגלים סיניים, שרשראות דגלים, דגלים שולחניים, סיכות דש עם דגל האיחוד האירופאי ועוד המון דגמים אחרים. נשמח לייצר ולהדפיס עבורכם בדיוק את הדגל שאתם מחפשים ולדאוג שהאירוע שאתם מפיקים יהיה המוצלח ביותר.

שירות ללא תחרות ומחירים נוחים!
כבר שנים רבות שאנחנו מדפיסים דגלים ומשווקים מוצרי פרסום בחנות שלנו בתל אביב. אנחנו נותנים שירות ללקוחות קיימים וחדשים מהמרכז ומהארץ כולה. אנחנו מקפידים על שירות אמין ומקצועי ועל ייצור בהתאמה אישית לצרכים שלכם. המחירים שלנו נוחים ומשתלמים וכמובן שהמוצרים שלנו איכותיים במיוחד. נשמח לתת גם לכם שירות ולהדפיס עבורכם דגלים של האיחוד האירופאי בכל גודל ודגם שתרצו. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר!