דגלים לפסטיבלים

משלוחים לכל הארץ

דגלים לפסטיבלים
חייגו אלינו
מידי שנה אנחנו מייצרים מאות דגלים לשועלי פסטיבלים וותיקים שמגלים לנו שהדגלים שלהם "עושים את הפסטיבל". נשמח להדפיס גם לכם את הדגל המושלם שיעצים את החוויה שלכם בפסטיבל הבא שאתם נוסעים אליו.
קניתם כרטיסים, הצטיידתם באוהל, שק שינה, בגדים צבעוניים וכל מה שצריך כדי שתהיה לכם חוויה של פעם בחיים. אבל מה לגבי דגלים? דאגתם לכאלה? לא בטוחים אם צריך את זה? אז תנו לנו לספר לכם שאתם חייבים להתארגן על כמה דגלים לקראת הפסטיבל שאתם נוסעים אליו.

מה עושים עם דגלים בפסטיבל?
אפשר ללבוש אותן ולהתכסות בהם, אפשר לתלות אותם על האוהל או ברחבה, אפשר לחבר אותם למקל ופשוט להסתובב איתם בכל מתחם הפסטיבל. אפשר כמובן גם לעשות בהם שימושים אחרים ויצירתיים שלא חשבנו עליהם, אבל מה שבטוח הם יכניסו המון צבע ואווירה בכל פסטיבל. תוכלו להדפיס עליהם כל דבר שתבחרו, כל סמל של אג´נדה שאתם מאמינים בה או סתם איורים יפים שיעלו חיוך על הפנים.

הדפסת דגלים לפסטיבלי טראנס
אם אתם מבקרים בפסטיבלים ומסיבות טראנס באופן קבוע אתם בטח יודעים שהתפאורה היא חלק בלתי נפרד מהם. צבעים, ציורים פסיכדאליים, תלבושות וכל מה שעושה את האווירה צבעונית ומיוחדת יותר. העניין באירועים האלו הוא שהאחריות על התפאורה היא לא רק על המארגנים, אלא שיש מן הסכם לא כתוב כזה שגם המשתתפים צריכים לדאוג לזה. אז אם יש לכם כרטיסים למסיבת טראנס תעברו אצלנו ונדאג לצייד אתכם בכל מה שדרוש.

דגלים ואביזרים לטומרולנד
פסטיבל הטומרולנד באירופה הפך להיות אהוב מאוד על הישראלים שפוקדים אותו בהמוניהם. גם בפסטיבל הזה, כמו בכל אירוע מוזיקה אחר, תפאורה היא חלק בלתי נפרד מהצלחת האירוע. בטומרולנד נהוג להגיע עם דגלי מדינות, דגלי להקות ודי ג´ייס אהובים או כל דגל אחר שיוסיף לאווירה הצבעונית. אפשר לבחור דגלים ענקיים, דגלים קטנים ועוד שלל אביזרים אחרים שיעזרו לכם להשתלב בהצלחה באווירה המיוחדת של הפסטיבל. נשמח לעזור לכם בזה!