דגל העדה הדרוזית

משלוחים לכל הארץ

דגל העדה הדרוזית
חייגו אלינו
משתייכים לעדה הדרוזית? מארגנים טקס שיהיו בו דרוזים? יש לכם חיילים דרוזים בגדוד? אתם זקוקים לדגל הדרוזים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. חנות הדגלים שלנו מייצרת ומדפיסה דגלים בכל הגדלים ומכל הסוגים, כולל דגלי העדה הדרוזית.
הדגל הוא סימלה של העדה ומייצג את האמונה והדת. בשנים האחרונות אנו מדפיסים יותר ויותר את דגל הדרוזים במוסדות ציבור, בסיסי צה"ל ובאירועים שונים. נשמח להדפיס גם עבורכם דגלים איכותיים ועמידים בכל גודל שתצטרכו.

דגלים מודפסים הם המומחיות שלנו - ללא הבדל דת, גזע או לאום
לא כל אחד יכול לבצע הדפסת דגלים ולא לכל אחד יש את כל הציוד הדרוש לכך. לנו כן. דגלים מודפסים הם המומחיות שלנו ומה שאנחנו עושים בהצלחה ובאהבה כבר עשרות שנים. אנחנו מדפיסים דגלי מדינות, דגלי עמים, דגלי יחידות צבאיות וכמובן גם את דגל הדרוזים. נשמח לייצר עבורכם דגל איכותי ועמיד שישמש אתכם לתלייה במקומות ציבוריים, בתים פרטיים, טקסים ואירועים רשמיים של העדה.

דגלים הם הפיתרון המושלם לאירוע בלתי נשכח
מארגנים טקס שמשתתפים בו דרוזים? אל תשכחו לדאוג לדגל עמיד ואיכותי. זה יכול להיות דגל על תורן, שרשרת דגלים של העדה הדרוזית, דגלי שולחן לחלוקה כשי למשתתפים, דגלים סיניים שעושים תפאורה מושלמת ועוד. נשמח לתרום לכם מהניסיון שלנו ולעזור לכם לבחור את הדגל המושלם לאירוע שאתם מארגנים. אירוע מוצלח מתחיל ונגמר בדגלים הנכונים.

הדפסת דגלים שיישארו איתכם לאורך זמן
נכון שנדמה לכאורה במוצר זול שאפשר להחליף בתדירות גבוהה, אבל חשוב שתדעו שזה ממש לא חייב להיות ככה. אם מקפידים על שימוש בחומרים הנכונים ובייצור במיכשור מתקדם, הדגל יכול ללכת איתכם לאורך שנים. תוכלו להשתמש בו בטקסים, באירועים, לתלות אותו בכניסה לבניינים, מוסדות חינוך או כל מקום אחר. אנו מבצעים הדפסת דגלי העדה הדרוזית בכל גודל או סוג ונשמח לעמוד לרשותכם.יש לנו שנים של ניסיון בייצור והדפסת דגלים ליחידות צה"ל ומוצרים נוספים לגופים עסקיים, גופי ציבור, בסיסי צה"ל וכמובן גם עבור לקוחות פרטיים.