דגלי בית ספר

משלוחים לכל הארץ

דגלי בית ספר
חייגו אלינו
בית ספר הוא מקום חשוב ומרכזי במיוחד בחייו של כל ילד החל מגיל 6 ועד גיל 18. גם אם לא תמיד הם יודו בכך, כשהם יתבגרו הם יבינו את החשיבות הגדולה של המוסד החינוכי. למקום כל-כך חשוב יש סמל מיוחד שהוא רק שלו וכמובן גם דגל שנושא את הסמל ונתלה לאחר כבוד במקום מרכזי בשטח בית הספר. בחנות הדגלים של ויצמן ונגריס נדפיס עבורכם דגלי בית ספר בכל סוג וגודל שתבחרו כדי שאף אחד לא יפספס אותו. אנחנו מקפידים על הדפסה איכותית וכמובן על שימוש בחומרי גלם מעולים שישמרו על הדגל לאורך שנים רבות.
דגלים עם סמל בית ספר
אז למה בדיוק צריך את דגל בית הספר? זה יכול להיות לטקסים רשמיים, למשלחות בית ספר שטסות לחו"ל או לכנסים בארץ, וכמובן להנפה ברחבי בית הספר. אצלנו תמצאו את כל סוגי הדגלים : עם תורן או בלי, דגלים גדולים או קטנים, שרשרת דגלים ועוד. נשמח לעזור לכם לבחור את הדגל המתאים ביותר עבורכם ולדאוג שהוא יהיה באיכות מעולה ושישמש אתכם כראוי.

דגלי שולחן עם סמל בית ספר
הדגלים השולחניים הם אחת ממתנות "ההערכה וההוקרה" הטובות ביותר. מדובר בדגל בעל בסיס עץ (או כל חומר אחר) וניתן להניח אותו על כל שולחן משרדי, מזנון, מדף וכו´. הוא מתאים לחלוקה לאורחים חשובים שיבואו לבקר אתכם בבית הספר או לתלמידים מצטיינים בטקסי הוקרה.

הדפסת דגלי בית ספר בהתאמה אישית
אנחנו בוייצמן-נגריס דגלים עוסקים בתחום כבר שנים רבות ואנחנו מבינים שלכל אחד יש צורך אחר. אחד זקוק לדגל בגודל ענק עם הדפס מסוים ואחר זקוק לדגל בגודל ספציפי לצורך תלייה על קיר מיוחד. אנחנו מקפידים לעזור לכל אחד לקבל בדיוק את הדגל שהוא זקוק לו מבלי להתפשר על דבר. אנו מזמינים אתכם לעשות אצלנו הדפסת דגלי בית ספר ואנו מבטיחים לנסות להתאים אותם באופן אישי בדיוק לצרכים שלכם.