דגלים לאירוויזיון

משלוחים לכל הארץ

דגלים לאירוויזיון
חייגו אלינו
חגיגה של מוזיקה, תלבושות, תרבות, אווירה וכמובן - דגלים
בשנים האחרונות האירוויזיון הוא כבר הרבה מעבר לתחרות מוזיקה בין מדינות, ואפשר להגיד שהוא הפך להיות תחרות על כבוד ויוקרה. מדינה שלא תציג נוכחות ולא תהיה בולטת תישאר הרחק במקומות האחרונות. והרי אין כמו דגלים בשביל לבלוט ולהיות נוכחים!
טסים לאירוויזיון? תומכים מרחוק? רוצים להיכנס לאווירה החגיגית? אתם זקוקים לדגלים ואנחנו כאן כדי לספק לכם אותם בכל הגדלים, הסוגים והצורות. ואגב, לא רק דגלים של ישראל נייצר עבורכם. אנחנו לגמרי פתוחים לכל הרצונות והחלומות שלכם וממש לא מתכוונים לשפוט אתכם. את זה נשאיר למדינות האחרות.

למרפסת, לרכב, או לבמה - כל סוגי הדגלים שיעשו לכם אירוויזיון שמח ומרגש!
לא סתם אומרים שאירוויזיון נמשך כל השנה. נכון שהתחרות עצמה היא רק ערב אחד ויחיד אבל האווירה נמשכת הרבה לפניה והרבה אחריה. זו חגיגה שלמה של מוזיקה, שמחה ואהבה ואם תדאגו להצטייד בכל האביזרים היא תהיה שמחה אפילו יותר. אצלנו תמצאו את כל סוגי הדגלים שיעשו לכם אירוויזיון בלתי נשכח! דגלים לרכב, דגלים לתלייה במרפסת, שרשראות דגלים לקישוט וכמובן דגלים להנפה באירוע עצמו במידה ואתם נמנים על ברי המזל שהשיגו כרטיסים.

לא רק דגלים - הדפסת מוצרי פרסום לחגיגות אירוויזיון
דגלים הם חשובים ליצירת האווירה המיוחדת של האירוויזיון אבל הם לא היחידים שיכולים לעשות אותה למה שהיא. ישנם גם המון מוצרי פרסום אחרים שאפשר למתג בסמל האירוויזיון, בדגלי המדינות או בכל מה שתרצו כדי לדאוג לחגיגה מיוחדת. הדפסה על כובעים, הדפסה על חולצות, צעיפים, תיקים ולמעשה על כל מה שתרצו. בויצמן נגריס מחכים לכם כל המוצרים הכי חדישים והכי מעניינים עם מיתוג לבחירתכם. אלו יכולים להיות מוצרי פרסום עם דגל ישראל או עם דגל של כל מדינה אחרת שתבחרו. העיקר שיהיה צבעוני ושמח!

הדפסת דגלים של  מדינות מכל העולם
הדפסה על דגלים היא המומחיות שלנו ומה שאנחנו עושים בהצלחה כבר המון שנים. יש לנו לקוחות שנעזרים בנו לטקסים רשמיים, חגים ומועדים ויש את אלו שמגיעים בכל שנה לפני האירוויזיון. אנחנו מדפיסים דגלים של מדינות מכל העולם תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים במיוחד. אנחנו יודעים שחשוב לכם שהדגל שלכם יהיה עמיד, שהצבעים לא ידהו ושהוא יעשה לכם אווירה טובה בחגיגות אירווזיון. אל תחכו לרגע האחרון! חגיגת המוזיקה של אירופה ממש מעבר לפינה.