דגלים של יחידות צה"ל

משלוחים לכל הארץ

דגלים של יחידות צה
חייגו אלינו
אומרים שהגיוס לצה"ל הוא כמו מעבר למדינה אחרת. אומרים שזה מעבר כל-כך חד ודרמטי ושלהיות שייך ליחידה צבאית זה כמו לקבל אזרחות למדינה חדשה. וכיאה למדינה שעומדת בפני עצמה, לכל יחידה בצה"ל יש דגל משלה עם סמל היחידה, אבל לא רק. ליחידות השונות יש גם שירים (המנון המדינה אם תרצו), ראש ממשלה (מפקד היחידה) ואזרחים (החיילים הנאמנים שמשרתים ביחידה). אנחנו כאן בשביל החלק של הדגלים ונשמח להדפיס עבורכם דגלי יחידה בכל גדול, צורה ודגם שתבחרו. כדי שתוכלו להרגיש הכי שייכים שאפשר וכדי שתוכלו להניף אותם בגאווה בטקסי סיום או סתם בימי השגרה.
הדפסת דגלים בת"א ליחידות צה"ל בכל רחבי הארץ
חנות הדגלים של ויצמן ונגריס נמצאת בת"א אך מגיעים אליה לקוחות מכל רחבי הארץ. בזכות הניסיון הרב ובזכות השירות היעיל והמקצועי. הצטרפו גם אתם ליחידות הצבאיות שבחרנו בנו ותיהנו מדגלים איכותיים ועמידים שילוו אתכם לכל מקום. זה לא משנה אם היחידה שלכם נמצאת בצפון או בדרום הרחוקים, אנחנו כאן לשירותכם. שלחו אלינו את סמל היחידה (במידה ואין אותו אצלנו…), בחרו את הדגם הרצוי לכם, את הגודל הדרוש לכם, ודאגו לעדכן אותנו בכל מה שחשוב. אנחנו נדאג לייצר עבור היחידה שלגם דגלים ברמה הגבוהה ביותר. בהתחייבות!

כל סוגי הדגלים ומוצרי הפרסום במחירים הוגנים
דגל יחידה הוא שם כולל כאשר עומדות בפניכם מספר רב של אפשרויות בחירה. תוכלו לבחור בין דגל יחידה גדול, תג יחידה, שרשרת דגלים של היחידה לאירועים וחגיגות, דגלי יחידה לרכב ודגמים נוספים. את כל סוגי הדגלים האלו (ומוצרים נוספים ורבים במיוחד) תמצאו אצלנו. אנחנו מקפידים להתעדכן כל הזמן בכל מה שחדש בעולם הדגלים ומוצרי הפרסום ומביאים אליכם את הכל במחירים נוחים. בואו להתחדש ולחדש לחיילי היחידה שלכם!

וייצמן נגריס מתגייסים ליחידה שלכם!
כשאנחנו מקבלים פרויקט של הדפסת דגלי יחידות צה"ל אנחנו לוקחים אותו בכל הרצינות הדרושה. אנחנו מבינים את החשיבות הגדולה של ייצור דגל איכותי שישמש אתכם במסעות ויעמוד איתן בכל אתגר שתזמנו לו. אנחנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומשתמשים במכשור המתקדם שברשותינו. תוכלו למצוא אצלנו שלל אפשרויות החל מדגל יחידה ענק שתוכלו לתלות על תורן בבסיס ועד לדגלי שולחן שתוכלו לחלק כשי למשפחות בטקסים ואירועי יחידה רשמיים.