דגל הלאום

משלוחים לכל הארץ

דגל הלאום
חייגו אלינו
דגל הלאום הוא סמל, הוא נוכחות, הוא חגיגיות, הוא שמחה והוא גאווה! כשאתם תולים דגל ישראל (וזה בכלל לא משנה איפה) אתם מרגישים שייכים יותר, ויש שיגידו שזה אפילו פעולה מרגשת ומיוחדת במינה.
דגל ישראל במגוון דגמים, גדלים, וסוגים מוצאים אצל ויצמן נגריס! חנות הדגלים הוותיקה שבת"א, מבצעת הדפסת דגלים ועוד מגוון מוצרים באיכות גבוהה תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. זקוקים לדגל ישראל למוסדות חינוך? למוסדות ציבור? או סתם כדי לתלות אותו בגאווה במרפסת ביתכם ביום העצמאות, או בשאר ימות השנה? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה.

דגלי ישראל ליום העצמאות
אין ספק שבחג הלאום חייבים לתלות את דגל הלאום! כלומר לא חייבים על פי חוק, כן? אף אחד לא יעצור אתכם, אבל זה מוסיף כל-כך הרבה לשמחה ולגאווה הלאומית שממש כדאי לכם להצטרף לחגיגה. בתור חנות לייצור והדפסת דגלים, אפשר להגיד שיום העצמאות הוא ממש החג שלנו. מידי שנה אנו מייצרים דגלי ישראל לתלייה במרפסת, דגלים לרכב, דגלים לחלוקה בצמתים, דגלי ענק לבניינים , שרשראות דגלים למסיבות ועוד… הניסיון הרב שצברנו, והמיכשור המתקדם שברשותנו, מאפשרים לנו לייצר דגלי ישראל איכותיים ועמידים בהתאמה אישית.

דגלי ישראל למכירה במרכז
זקוקים לדגל ישראל? מחפשים מקום שייצר לכם בדיוק את הדגל הדרוש לכם? דגל במידה מיוחדת שאתם פשוט לא מוצאים בשום מקום אחר? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. החנות שלנו נמצאת בת"א, אך מספקת שירות לכל הארץ ומייצרת דגלים במגוון מידות וחומרים. בנוסף לדגלים, תמצאו אצלנו מוצרי קידום מכירות, מתנות אישיות, מוצרים ממותגים ועוד.

דגלי אורך לבניין
אם כבר מדברים על נוכחות, גאווה ושמחה, אי אפשר שלא להזכיר את דגלי האורך שנתלים לקראת יום העצמאות על בניינים בכל הארץ. אלו דגלים עוצמתים במיוחד שמכניסים אווירה לא רק בבניין בו הם נתלים, אלא בסביבה כולה. רואים אותם מהאוטו, מהליכה בכביש ואפילו דרך חלון הבית ובטוח שהם תורמים לתחושת השייכות. אל תוותרו עליהם! צרו קשר עוד היום ונדאג להדפיס לכם דגלי ישראל לבניין בדיוק במידה הדרושה לכם.