דגלי שגרירויות

משלוחים לכל הארץ

דגלי שגרירויות
חייגו אלינו
שגרירות היא כמו מדינה בתוך מדינה. מקום קטן שבו נותנים במה והרבה כבוד למדינה אחרת. כדי להצליח באמת במשימה המיוחדת הזו יש לדאוג לדגלי המדינה שאותה שגרירות מייצגת, דגלים שיהיו מכובדים ובאיכות טובה ויתרמו גם הם לחיזוק הקשרים בין המדינות. בדגלי וייצמן-נגריס תמצאו דגלי מדינות מרחבי העולם במגוון דגמים, גדלים וסגנונות שיתאימו לכל שגרירות שלא תבחרו.
ייצור דגלים לשגרירויות בארץ
בארץ ישראל יש המון שגרירויות מהמון מדינות בעולם, אפילו מדינות שרבים לא שמעו עליהן. לעיתים המדינה שיש לה שגרירות היא כה נידחת, עד כי ממש קשה להשיג את דגלה כדי לתלות בשגרירות. אנחנו בוייצמן דגלים נפתור לכם את הבעיה הזו ונייצר עבורכם איזה דגל מדינה שלא תבחרו, אפילו אם זו מדינה שרק אתם שמעתם עליה…

מכירת דגלי מדינות בת"א
מי שהתהלך פעם באיזור רחוב הירקון בת"א יכול היה בקלות לחשוב כי הוא נמצא בטיול בעולם. ככה זה שמדובר באיזור שבו מרוכזות מרבית השגרירויות בארץ. המקום הטוב ביותר שבו ניתן לרכוש דגלי מדינות בת"א, לשלל השגרירויות או לכל מטרה אחרת, הוא בחנות הדגלים של וייצמן. אצלנו תמצאו את כל סוגי הדגלים שעשויים מחומרים איכותיים ומגוונים.

דגלים לטקסים רישמיים
בין כל הארגונים המתלווים לטקס רישמי, ישנו צורך פעמים רבות בדגלי מדינה רישמיים. מדובר באביזר חשוב שהכרחי ומהותי לקיומו של טקס רישמי. בבוטיק הדגלים של וייצמן- נגריס תמצאו דגלי מדינות רישמיים, כאלה שיתאימו בדיוק לתלייה או הנפה בטקסים רישמיים ומכובדים.