דגלי משלחות

משלוחים לכל הארץ

דגלי משלחות
חייגו אלינו
הדבר המלכד משלחות הוא עצם הרעיון לשמו הם נשלחים למקומות שונים בעולם, אבל מה שמלכד אותם כקבוצה יותר מכל הוא בדרך כלל סמל הגלוי לעין כמו דגל ישראל או חולצה עם ציור מקורי לא פעם! בכל מקרה אם בהדפסה או בתפירה הדגל יצא לאור וייצמן-נגריס זה המקום הנכון לעשותו.
דגל משלחת לפולין
אין זה יותר סימבולי להחזיק את דגל ישראל מאשר במסעות לפולין - במחנות בטרבלינקה ואושוויץ נחשפים בני נוער מדי שנה בשנה לזוועות שפקדו את העם היהודי וכך זיכרון השואה הארור נשמר לעולמים! במקום שבו רצו להשמיד את העם היהודי זוכים אותם צעירים במלוא מובן המילה לשאת דגלי משלחות כמו דגל המדינה ודגלים מיוחדים אחרים, אשר יכולים להיעשות בין היתר בצורה מקצועית בהזמנה אישית.

דגלי המשלחות לאולימפיאדה
אי אפשר שלא לחשוב על דגלי משלחות מבלי לציין גם את נושא האולימפיאדה! עוד מאז המאה ה-19 מדינות רבות מתכוננות למשחקים האולימפיים ויוצאות בקבוצות מגובשות העוטות גאווה לאומית - אך לא לפני שהכינו את דגלי המדינה מבעוד מועד, בין אם בעבודת יד ובין אם בעזרת מכונה תעשייתית (את שתי השיטות תוכלו למצוא בוויצמן-נגריס אגב!).

משלחות נוער לחו"ל
אלו הניחנו ברעיון הציוני יישאו אותו בגאווה גם לצד השני של העולם, גם על מוט הנס: ההקשר של משלחות נוער לחו״ל מתבטא בבתי כנסת, במחנות קיץ, בבתי ספר של יהודים וכיוצא בזה. על מנת להנחיל את הרעיון הציוני ליהודים בגולה וכדי להשאיר חותם ניתן גם להשאיר ולחלק דגלים מיניאטוריים מקש או כובע טמבל עם סמל ישראל בין היתר.