דגלים למשלחות נוער

משלוחים לכל הארץ

דגלים למשלחות נוער
חייגו אלינו
משלחות נוער לפולין, או לכל מקום אחר, הן דבר מרגש במיוחד. מעבר להתרגשות המלווה למשלחת יש לדאוג גם לדברים נוספים שיחזקו את נוכחות המשלחת ויסייעו לה להיות בולטת ומשמעותית. דגלים הם דרך מצויינת כדי לגרום למשלחת לבלוט בכל מקום בו היא נמצאת ולהשיג את המטרות החינוכיות שלשמן היא יצאה. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו דגלים למשלחות נוער, כאלה שעמידים בכל תנאי מזג אוויר ומיוצרים מהחומרים הטובים ביותר.
דגלים למסע החיים
מסע החיים הוא אחד מהמסעדות המרגשים ביותר שקיימים והוא מתקיים בכל שנה בפולין. אחת מהמסורות של מצעד החיים הוא צעידה לאורך המסלול בליווי דגלים רבים ומגוונים. הנוער צועד עם דגלי ישראל, דגלי תנועות נוער, דגלי יחידות ועוד מגוון רב של דגלים. בחנות הדגלים של וייצמן נדפיס עבורכם איזה דגל שתירצו שישמש אתכם בגאון בצעידה המרגשת של מצעד החיים.

דגלים למשלחות לאושוויץ
מי שנסע למשלחת לאושוויץ יודע שאת מרבית המקום במזוודה תופסים הדגלים. לדגלים יש חלק משמעותי ביותר במשלחת ותפקיד נרחב במהלך המסע. על הדגלים למשלחות אושוויץ להיות עמידים לשלג ולתנאי מזג אוויר נוספים המאפיינים את המקום. בבוטיק הדגלים של וייצמן תמצאו מגוון רחב של דגלים למשלחות נוער לאושוויץ שיעמדו איתנים בכל מזג אוויר.

דגלי ישראל למשלחות נוער
משלחות נוער מישראל יוצאות מידי שנה למגוון יעדים בעולם. משלחות אלו מצוידות בדר"כ בדגלי ישראל אותם מניפה המשלחת לאורך המסע. דגלי ישראל למשלחות נוער תמצאו בוייצמן-נגריס דגלים במגוון רחב של דגמים, סוגים וגדלים. את הדגלים אנו מייצרים באיכות גבוהה במיוחד שתבטיח עמידות לאורך המסע הארוך של המשלחות.