דגלים להפגנות

משלוחים לכל הארץ

דגלים להפגנות
חייגו אלינו
בישראל הדמוקרטית הפגנות הן אחת הדרכים כדי להשמיע את קולנו בנושא ויש אומרים שהן הדרך היעילה ביותר להובלה של שינוי. מאז ומעולם היו רחובות הערים הגדולות מקום להפגנות בכל נושא שבעולם. כדי למקסם את ההשפעה בארגון הפגנה יש צורך להעביר את המסר בכל דרך ודגלים הם דרך מקובלת. בוייצמן-נגריס תוכלו להפדפיס דגלים עם כל סמל שתבקשו ותמיד כדאי ואפשר "לחזק" גם בדגל המדינה...
דגלי ענק להפגנות
דגלים ענקיים, עליהם מודפסות סיסמאות ההפגנה וסמלי נושאי נס המאבק ידאגו שאף אחד לא יפספס אתכם, וכולם ידעו על מה ולמה אתם מפגינים. דגלי ענק מסוג זה תמצאו בבוטיק הדגלים של וייצמן. אתם תבחרו מה בדיוק להדפיס על הדגל ואנו נדאג שזה יצא הכי טוב שיש כדי שכולם ברחוב יראו אתכם.

שלטים להפגנות
אם אתם פעילים שמרבים לפקוד הפגנות שונות, וגם אם לא, וודאי נתקלתם בשלטים שמונפים בכל הפגנה ושאחראים על הצד החזותי שבה. לשלטים הללו משמעות רבה שכן כך מועבר המסר של ההפגנה בצורה הטובה ביותר. שלטים להפגנות תמצאו בוייצמן-נגריס דגלים במגוון רחב של גדלים, צורות וסוגים. לא משנה מה על מה אתם מפגינים, אנו נדאג להדפיס את זה באיכות הגבוהה ביותר על שלטי הפגנות.

דגלי הפגנה למען זכויות בעלי החיים
בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר הפגנות למען זכויותיהם של בעלי החיים. הפגנות אלו מלוות בשלטים ובדגלים עליהם מודפסים הסיסמאות המוכרות של הפעילים למען החיות. אם אתם עומדים להשתתף בהפגנה שכזו כדאי שתבואו מוכנים ומצויידים בשלטים למען בעלי חיים. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו שלטים מסוג זה שמיועדים במיוחד להפגנות, ושיעשו את ההפגנה שלכם למשמעותית במיוחד.