דגלים לבית הספר

משלוחים לכל הארץ

דגלים לבית הספר
חייגו אלינו
בית הספר הוא מקום מעצב ומשמעותי ביותר עבור התלמידים. הוא מקום שהם מבלים בו את רוב שעות היום שלהם, הם מרגישים שייכות כלפיו ולעיתים אפילו חשים אליו גאווה. למקום כל-כך מרכזי ובעל משמעות שכזה, יש דגל משלו הנושא עליו את סמל בית הספר ומונף בגאווה בשטחו. בחנות הדגלים של וייצמן תמצאו דגלי בית ספר במגוון סוגים ובאיזה גודל שתבחרו.
דגל בית ספר עם תורן
בכל בית ספר יש את הנקודה הזו שבה מונף דגל בית הספר לצד דגל המדינה ולצד דגלים נוספים. אם אתם זקוקים לדגל שכזה תוכלו למצוא את מבוקשכם בבוטיק הדגלים של וייצמן. אנו נייצר עבורכם דגל בית ספר עם תורן, כזה שיעמוד איתן בכל תנאי מזג אוויר ויונף מידי יום לעיני התלמידים.

דגלי ענק לבית הספר
אם אתם מחפשים לתלות בבית ספרכם דגלי ענק עם סמל בית הספר תוכלו להגיע לוייצמן-נגריס דגלים ואנו, נייצר אותם עבורכם באיכות הטובה ביותר. דגלי ענק מתאימים במיוחד לתלייה בחוץ, על בניינים שונים והם יוצרים נוכחות רבה ומשמעותית.

שרשרת דגלונים עם סמל בית ספר
שרשרת דגלים היא שרשרת שמתאימה במיוחד לאירועים חגיגיים. ביכולתה לשדרג את האירוע מבחינה וויזואלית ולדאוג לקישוט של האירוע. גם בבית הספר מתאים לתלות שרשרת דגלונים עם סמל בית הספר, במיוחד באירועים חגיגיים אך בהחלט לא רק. שרשרת כזו יכולה לחזק את תחושת הגאווה והשייכות של התלמידים ולסייע במטרות חינוכיות נוספות.