דגל חיל האוויר

משלוחים לכל הארץ

דגל חיל האוויר
חייגו אלינו
דגל חיל האוויר הישראלי הוא גאוותם של רבים בוגרי החיל - אנשי צוות אוויר, יחידות הנ"מ וצוותי התמיכה השונים. מלבד דגל צבעי החיל (שחור-כחול) הרקע של הדגל הוא בצבע תכלת, עליו יש שני פסים מקבילים בצבע כחול כהה ובמרכזם פסים דקים יותר בלבן. במרכזו של הדגל יש מגן דוד כחול כהה והוא משמש כדי לייצג את חיל האוויר. בחנות הדגלים של וייצמן תמצאו מגוון דגלי חיל אוויר בכל הדגמים ובכל הגדלים לכל מטרה שתבחרו.
מכירת דגלי חיל-האויר
ישנם אירועים צבאיים רבים בהם מונפים דגלי חיל האוויר. הדגלים משמשים לייצוג רישמי של החיל ומבליטים אותו על פני חיילות אחרים. אם אתם עומדים להשתתף באירוע צבאי  או סתם זקוקים לדגלי חיל האוויר תמצאו את מבוקשכם בבוטיק הדגלים של וייצמן. אנו נתאים לכם את הדגם הנכון ביותר ונדאג להדפיס אותו בחומרים איכותיים ביותר.

דגל חיל האוויר מבד
דגל חיל אוויר מבד יכול לשמש אתכם להמון דברים. תוכלו למשל לתלות אותו במרפסת ביתכם ובכך לחזק את תחושות הגאווה לחיל. כמו כן תוכלו להניף אותו בטקסי סיום של החיל ואפילו ביום העצמאות. בכל מקרה, חשוב להניף דגל שעשוי מבד איכותי ועמיד כדי שזה יחזיק בכל תנאי של מזג אוויר ויהיה בולט. בוייצמן-נגריס דגלים נדאג להדפיס עבורכם דגלי חיל אוויר מבדים עמידים ואיכותיים שישרתו אתכם בצורה מיטבית.

דגל חיל אוויר לרכב
מי ששירת בצה"ל וודאי ער לתחרות הקיימת בין החילות השונים ובין היחידות השונות. תלייה של דגל חיל האוויר לרכב שלכם יכולה לשרת אתכם ב"תחרות" הזו ולתרום לחיזוק תחושת השייכות והגאווה לחיל האוויר. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו דגלי חיל אוויר לרכב במגוון דגמים ותוך הקפדה יתרה על איכות החומרים מהם מודפסים הדגלים.