דגל חטיבת כפיר

משלוחים לכל הארץ

דגל חטיבת כפיר
חייגו אלינו
בעבר כומתת חטיבת כפיר הייתה משויכת לצבע השחור, כמו לא מעט מחיילות צה"ל בעבר - כיום הכומתה המנומרת היא זו אשר מזוהה בקלות כסמל החטיבה הצעירה מכולן, וכזו אשר ידעה גם הרבה מעשי גבורה בהיסטוריה הקצרה שלה!  את דגל חטיבת כפיר ניתן להשיג לצורכי ימי גיבוש, באופן רשמי כדי לתלות מעל תורן הפלוגה, או באופן אישי לקרובים המשרתים בה בין השאר.
דגלי חילות צה"ל
מבין כל דגלי חילות צה"ל, דגל חטיבת כפיר הוא הייחודי ביותר ומושך את העין ללא ספק: בצבע המנומר המציין הסוואה (בין אם מתוך כוונה לכך או בין אם מתוך סימבוליות עוצמתית), שומרת החטיבה בנאמנות שאין שנייה לה על מדינת ישראל. בצבעים משולבים של חום וירוק, כששניהם מפוזרים בגוון כהה ובהיר על הדגל החטיבתי באופן רנדומלי משהו, חטיבת כפיר מתפארת עם דגלה בכל יום גיבוש ובכל מקום על המפה עליו היא מגינה ללא חת - את הדגל ניתן לרכוש ללא כל קושי בחברתנו, אם כאות הזדהות עם בני המשפחה המשרתים בה, או לצורכי ימי גיבוש של החטיבה.

רכישת דגלים
גם אם גודל סטנדרטי של דגל בא במידות של 110X80 סנטימטר - בציון נגריס לא תמצאו שאנחנו מקובעים על המידות! מדגלים אשר מתאימים לבניין, עד לגודל של דגל מיניאטורי לקיסמים, אימצנו שיטות אשר עוברות מדור לדור בהקשר של תפירת דגל איכותי או הדפסתו במכונות בפס ייצור. בין היתר גם דגלי חיילות צה"ל הודפסו אצלנו בהמוניהם ולמרות שחטיבת כפיר ודגלה נחשבים לסמל הצעיר מבין כולם, הדפסות רבות של הדגל המנומר כבר יצאו לאור!

מתנה לחיילים
אם מדובר על מתנה לחייל המשוחרר, לחייל המתגייס, או לזה המשרת כעת באחד מגדודיו - ניתן למצוא שסמל הדגל של חטיבת כפיר יכול להוות קישוט מעניין ומחווה יפה גם כן, לאחד מבעלי הסטטוסים המוזכרים: בין אם אתם רוצים לרכוש דגל קטן, בינוני או גדול לחצר הבית למשל, ובין אם אתם רוצים לפנק במתנה סולידית וקטנה יותר כמו דגלון עם בסיס עץ לשולחן או כוסות בהדפסה אישית, וויצמן-נגריס יכולה לספק את אותם אביזרים כאשר הדגל המנומר מודפס עליהם.