גדוד קרקל

משלוחים לכל הארץ

גדוד קרקל
חייגו אלינו
אין ספק שזו גאווה גדולה להיות חלק מגדוד קרקל.. לגדוד הקרבי המיוחד המשלב בין לוחמים ללוחמות יש חלק בלתי נפרד בשמירה על ביטחון אזרחי ישראל. בין אם אתם משרתים כחיילים בגדוד קרקל, מפקדים בגדוד קרקל או הורים לכאלה שמשרתים שם, כנראה שתזדקקו לדגל הגדוד בשלב כזה או אחר. אצלנו בויצמן- נגריס דגלים תמצאו דגל גדוד קרקל בכל גודל ודגם שתצטרכו. אנחנו מדפיסים דגלים במגוון חומרי גלם תוך שימוש במכשור איכותי במיוחד.
הדפסת דגלי קרקל באיכות גבוהה - כי לגדוד מעולה מגיע הטוב ביותר!
איכות ההדפסה והייצור של הדגלים עומדת לנגד עיננו בכל משימה שאנחנו מבצעים ובייחוד בהדפסת דגלי חילות צה"ל. אנחנו מאמינים שלחיילים שתורמים כל-כך הרבה לביטחוננו מגיע להרגיש גאווה בצורה הכי איכותית שיש. והרי אין כמו דגל מפואר כדי להרגיש גאווה. אנחנו מזמינים אתכם להדפיס אצלנו דגלי גדודי צה"ל בכל גודל או צורה שתזדקקו.

דגלי קרק"ל - מתנה מושלמת לחלוקה לטקס סיום מסלול
אם אתם מפקדים שמחפשים מתנה מיוחדת לחלק לחיילים שלכם שעבדו כל-כך קשה, דגלי הגדוד הם ללא ספק המתנה המושלמת. תוכלו להדפיס להם במתנה דגלי שולחן שיניחו בפינה האישית שלהם, דגלים לתלייה בבית או דגלי רכב שיוכלו לתת למשפחות שיחלקו איתם את הגאווה. דגל משמש כשי צנוע אך בעל משמעות רבה והוא מתאים במיוחד לחלוקה בטקסים חגיגיים כמו זה.

מה חשוב לשים לב כשבוחרים מקום להדפסת דגלי יחידות בצה"ל
זה נכון שכל דגל הוא חשוב, אבל לדגלים של יחידות בצה"ל יש אפילו חשיבות רבה יותר. אלו דגלים שצריכים להישמר לאורך זמן , לעמוד בפגעי מזג אוויר כאלה ואחרים ולשמור על שלמותם. כשאתם בוחרים את המקום שידפיס לכם את הדגלים האלו וודאו שמדובר במקום בעל ניסיון ומקום ששם דגש על איכות חומרי הגלם. לצערנו שוק הדפסת הדגלים מלא ביצרנים שבוחרים במחיר זול על פני איכות, והדבר בא לידי ביטוי בדגלים זולים שנקרעים או מתבלים במהירות.