דגל חטיבת גבעתי

משלוחים לכל הארץ

דגל חטיבת גבעתי
חייגו אלינו
אם חשבתם שסמלה הרישמי של חטיבת גבעתי הוא הכומתות הסגולות, כדאי שתדעו שמעבר להן ליחידה יש גם דגל רישמי. דגל החטיבה הוא ריבוע המחולק לשני משולשים כאשר המשולש העליון הוא בצבע לבן והתחתון בצבע סגול. בוויצמן-נגריס דגלים תמצאו את דגלה הרישמי של חטיבת גבעתי למכירה במגוון דגלים, דגמים וגדלים.
דגלי גבעתי קטנים למכירה
דגלים קטנים הם כאלה המתאימים בעיקר לחלוקה במקומות שונים. ניתן לחלק אותם בטקסים רישמיים של היחידה, בחגים לאומיים ואפילו בימים קשים על מנת להרים את המורל. הם אמנם קטנים אך בעלי משמעות רבה וביכולתם לחזק תחושות גאווה ולהביע תמיכה. בוייצמן דגלים תמצאו דגלי חטיבת גבעתי קטנים המתאימים לחלוקה ממגוון חומרים ובשלל דגמים.

דגל גבעתי לתלייה
אם במשפחתכם נמצא מישהו המשרת ביחידת גבעתי, ותרצו להביע כלפיו כבוד ותמיכה תוכלו לתלות בביתכם את דגל החטיבה. תוכלו לתלות אותו במרפסת שלכם, על חזית הבניין או בכל מקום אחר ובכך לשמח מאוד את בני משפחתכם. בבוטיק הדגלים של וייצמן תמצאו דגלי חטיבת גבעתי המתאימים במיוחד לתלייה במרפסת, כאלה שמיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים בכל תנאי מזג האוויר.

דגלי שולחן של יחידת גבעתי
בבסיסים שונים בצה"ל נהוג להציב דגלי שולחן המזוהים עם היחידה. דגלי שולחן של יחידות צבאיות יכולות לתרום לגאווה, לשייכות ולסימון המקום כשייך ליחידה אחת או אחרת. בנוסף ניתן לחלק אותם כשי לתומכים של היחידה ולמשפחות הלוחמים. בחנות הדגלים של וייצמן-נגריס תמצאו דגלי שולחן של גבעתי בכל מיני דגמים וגדלים, רק ביחרו את מה שמתאים לכם ביותר.