דגל חיל השיריון

משלוחים לכל הארץ

דגל חיל השיריון
חייגו אלינו
אין כמו גאוות יחידה. את זה יודע כל מי ששירת בחיל מסויים בצבא, או שאחד מבני משפחתו שירת באותו חיל. לחיל השיריון יש גאוות יחידה רבת עצומה המתבטאת בשירים, סיפורים ומסורת שלמה המלווה את החיל מזה שנים רבות. דגל חיל השיריון הוא אביזר מצויין בכדי לחזק את גאוות היחידה ולתרום לתחושת השייכות לחיל. דגלי חיל השריון, במגוון דגמים וגדלים, תוכלו למצוא בוייצמן-נגריס דגלים. החנות הוותיקה מנוסה במיוחד בייצור דגלים ליחידות צבאיות.
דגל השריון
דגל חיל השריון כולל את שני הצבעים המזוהים ביותר עם החיל: ירוק ושחור. הדגל מחולק לשניים כאשר חציו העליון הוא משולש שחור וחציו התחתון הוא משולש ירוק. דגל חיל השריון נתלה בדר"כ בבסיסי השריון השונים, באירועי החיל, בטקסים רישמיים ועוד. 

דגלים של חיל השריון
ישנם חילות שנוהגים לחלק לחיילי היחידות השונות ולבני משפחותיהם את דגלי החיל וכך לחזק את תחושת השייכות אליהם. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו מגוון דגמים של דגלי חיל השריון, גם כאלה שיתאימו במיוחד לחלוקה כשי למשפחות החיל. דגלי שולחן של חיל השריון, דגלי פלסטיק של השריון, שרשרת דגלי חיל השריון ועוד כהנא וכהנא דוגמאות.

דגלי חטיבות השריון
צבא הגנה לישראל מורכב כולו מחטיבות חטיבות. אחת מהמפורסמות ביותר זוהי חטיבת השריון שאליה מתגייסים אלפי צעירים מידי שנה. חטיבה בצה"ל היא כמעט כמו מדינה קטנה שיש לה ראש חטיבה וחיילים המשרתים בה. כמו לכל מדינה גם לחטיבת השריון ישנו דגל המייחד ומזוהה איתה ורק איתה. דגל חטיבת השריון הרישמי הינו בצבעים ירוק ושחור וטומן בחובו מסורת רבת שנים.