דגל חטיבת הצנחנים

משלוחים לכל הארץ

דגל חטיבת הצנחנים
חייגו אלינו
מדינת ישראל עם הקמתה התמלאה בכחול-לבן ואיתה באותה שנה גם קם כוח מיוחד של צנחנים אשר צבעו את השמיים באדום - חטיבת הצנחנים אמנם עשתה בפועל צניחה מבצעית אחת, אבל פועלה עשה חיל בכל מלחמות ישראל ולכן אין זה פלא שיש לה יותר מתנדבים לשאת את הדגל אדום-לבן ממה שהיא יכולה לקלוט מדי שנה.
דגלי יחידות צנחנים
מחפשים מתנות לחיילים שלכם לקראת סוף הטירונות? מעוניינים להפתיע את בניכם במתנה הצביעה על גאוות יחידה וסולידריות כאשר הם מגיעים הביתה לסוף שבוע? דגלי יחידות צנחנים אולי יהיו המתנה הסימבולית הטובה לכך! ניתן להדפיס, או לתפור בהזמנה אישית בעבודת יד, סוגי מוצרים שונים אשר יצביעו על הערכתם כלפי החטיבה מהוותיקות במדינת ישראל!

דגל גדודי הצנחנים
כמו לשאר חטיבות החי"ר, גם חטיבת הצנחנים מורכבת ממספר גדודים כאשר 890 היא הוותיקה מביניהן וגדוד 101 (שתחילה פעלה כיחידת קומנדו) היא הצעירה בהן. לכל הגדודים הללו יש סמל אחד משותף והוא דגל חטיבת הצנחנים, אשר מורכב ממשולש לבן בצד ימין ומשולש אדום בצד שמאל. לעתים מוסיפים לדגל זה גם כנפי צניחה. מלבד זאת, ישנו גם סמל חטיבה בדמות נחש, אשר צורתו מזכירה את מספר שתיים עם כנפיים, שכן הספרה נועדה לסמל את מספרה של החטיבה - 202. מעבר לשיעור היסטורי זה, ניתן להזמין את אותם סמלים שמנינו של חטיבת הצנחנים בצורה של דגלים לרכב, ככוסות בהדפסה אישית, או בכל דרך אחרת של דגל ייצוגי שבעזרתה אתם מעוניינים להראות גאווה של צנפים אמיתיים!

דגל עם סמל כנפי צניחה
את סמל הכנפ"צ ניתן לא רק לענוד בגאווה על מדי הזית - אלא גם להעלות אותו על נס כאקט סמלי בכל טקס של חטיבת הצנחנים המפורסמת. בין אם בחרתם בדגל של חטיבת הצנחנים עם רקע ירוק, רקע לבן, רקע כחול, רקע שחור, או בדגל צנחנים בלי רקע - במבחן התוצאה חברת נגריס-וייצמן תוכל לעמוד ללא קושי. גם אם מדובר בדגל אחד תפור לפי בקשה אישית, או בדוגמאות אשר אתם מבקשים לקבל בייצור תעשייתי - תוכלו לקבל זאת באיכות יוצאת מהכלל בחברתנו הקטנה והוותיקה!