דגל החיל הכללי

משלוחים לכל הארץ

דגל החיל הכללי
חייגו אלינו
מספיק סמל אחד או שניים כדי לשייך אליו חיילים אשר לא משתייכים לכאורה לאף אחת מהחילות - כזו היא מהותו הלכה למעשה של דגל החיל הכללי! אם במעמד הטקסי של הנפתו במסדר הבוקר של דובר צה"ל, במעמד בית המשפט הצבאי או טקס אחר אשר ראוי לציין אתם שואלים איזה דגל אמור להתנוסס בראש התורן, אז הרי לכם התשובה!
איך נראה הדגל של חיל כללי?
כמו רבים מדגלי חילות צה"ל, גם דגל החיל הכללי מורכב משני משולשים ישרי זווית: האחד צהוב ומתפרס על חלקו הימני של הדגל והאחר כחול בצידו השמאלי - למרות שהוא מתואר בצורה פשוטה יחסית, הרבה פעמים אין זה פשוט לייצר או לתפור דגל שכזה בצורה אידיאלית. לשם כך אנחנו מזמינים אתכם לרכוש נס התפור לפי מידה אישית, או לרכוש מספר פריטים שכאלו במידה ואתם מעוניינים המיוצרים על ידי מכונה בייצור תעשייתי: לשני סוגי הייצור ניתן לייחס דגל מבד הקשור למוט מאלומיניום או עץ, או לפזר דגלים המחוברים יחדיו בשרשראות.

דגל יחידה לבסיס
חיל כללי מאגד בתוכו לא רק פקידי ורשל"ים, כי אם גם את דובר צה"ל, את מערכי התקציבים, נציבי קבילות החיילים ואת הפרקליטות הצבאית. גם תפקידים כמו משרד הביטחון והמשטרה מיוחסים לחיל הכללי. באפשרותכם לרכוש לצורכי גיבוש, העלאת מורל ולצורכי טקסים דגלים המתנוססים על סוגי עמודים או קנים שונים את דגל החייל הכללי. אם קצין במעמד שופט צבאי מעוניין בדגלון לשולחן, את זאת ניתן לארגן בקלות. אותם קישוטים גם ניתנים להזמנה כקיסמים לעוגות, ככיסויים למראות הרכב או כמדבקות ייצוגיות לתפעול השוטף של המשרד.

הזמנת דגל לבסיס
אם אתם ביחד עם מפקדי היחידה מחפשים אחר דגל אשר עשוי לפי מידות ללא קצוות מפוצלים באיכות מצוינת, אז הגעתם למקום הנכון שכן אתר "דגלים" זהו המקום לרכוש דרכו דגל ליחידה, בין אם זוהי יחידה קרבית ובין אם זהי יחידה אחרת כמו שירותי החיל הכללי. לא מעט הזמנות מתבצעות מהאתר ומחברתנו ויצמן-נגריס ואכן הרפטואר שלנו קיים עוד מראשית קום המדינה! בנוסף, את דגל החיל הכללי ניתן להזמין ביחד או לחוד עם בסיס ארבעה קנים על מנת שתורן הנס יתנוסס באופן יציב ואיתן!