דגלי גדודים

משלוחים לכל הארץ

דגלי גדודים
חייגו אלינו
אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם כמה אתם גאים בגדוד שלכם, כמה חשוב לכם להרגיש שייכים אליו, כמה אתם חושבים שהוא הכי טוב וכמה אתם רוצים שכולם ידעו את זה. דגל גדודי כבר יש לכם? פשוט זה בדיוק מה שיעזור לכם להרים את המורל ולהיות בטוחים שכולם יכירו את הגדוד שלכם. אנחנו בויצמן נגריס דגלים נשמח להתגייס למטרה (לא לגדוד, את חובתנו הצבאית כר מילאנו...), ולהדפיס לכם דגלי גדולים בכל גודל, סוג, צורה וצבע שתבחרו. נקפיד על הדפסה איכותית של דגלים כדי שהם יעמדו בהצלחה בכל אתגר שלא יבוא.
הדפסת דגל לגדוד חייבת להיות הכי איכותית שיש! למה? התשובה כאן:
איכות ההדפסה היא חשובה תמיד אבל כשמדובר על הדפסת דגלים גדולים, היא חשובה שבעתיים. הרי דגל כזה עובר דברים שדגלים אחרים לא עוברים והוא צריך להיות חזק ועמיד מהם. הוא יצא איתכם למסעות, יעבור מאימון לאימון וכמובן גם לפעילויות מבצעיות. אנחנו מדפיסים דגלים תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר שמבטיחים לדגל עמידות גבוהה בתנאי שטח כאלה ואחרים.

דגלי גדודים - המתנה המושלמת לחיילים, מפקדים ומשפחות
אם אתם מחפשים מתנה סמלית ומשמעותית לחיילי הגדוד או למשפחותיהם, דגלי הגדוד הם התשובה המושלמת. תוכלו לבחור דגלי שולחן, דגלים קטנים לתלייה, תג גדוד או דגל בכל דגם אחר. זוהי מתנה מרגשת ומוערכת שתישמר לאורך שנים ותזכיר נשכחות גם הרבה אחרי שהחיילים ישתחררו. ואם יש משהו שתמיד כיף להיזכר בו הוא ללא ספק התקופה בגדוד. מי כמוכם יבין זאת?

כל הדגלים של כל הגדודים בכל הגדלים ובכל הצורות
חנות הדגלים שלנו כבר מזמן הפכה לבית של כל הגדודים והיחידות הצבאיות. אנחנו הכתובת הטובה ביותר למשימות של הדפסה איכותית על דגלים ונשמח לשרת גם אתכם. תוכלו למצוא אצלנו סמלים של גדודים ויחידות מכל הסוגים וכמובן גם להביא את הסמל הדרוש לכם. תוכלו לבחור מבין גדלים "מקובלים" של דגלים או שביחד ניצור דגל ייחודי לכם. החנות שלנו ממוקמת בתל-אביב, אך מספקת שירותי הדפסה על דגלים ומוצרי פרסום אחרים ללקוחות בכל רחבי הארץ.