דגל צה"ל

משלוחים לכל הארץ

דגל צה
חייגו אלינו
צבא הגנה לישראל הוא כל-כך גדול ומפואר עד שהוא כמעט בגדר מדינה. ולמדינה כמו למדינה מגיע דגל משלה. דגל צה"ל הוא בעל רקע בצבע תכלת , כשבצידו השמאלי העליון נמצא דגל ישראל ובצידו הימני התחתון מוצב סמל צה"ל. דגל צה"ל מונף באירועים שונים של הצבא, בטקסים, במועדים ועוד. אם אתם זקוקים לדגל צה"ל לכל מטרה תוכלו למצוא אותו בדגלי וייצמן-נגריס, בכל דגם וגודל שתבחרו.
מכירת דגל צה"ל לתלייה
במדינת ישראל, בניגוד לשוויץ למשל, לצבא יש מקום גדול ומאוד מרכזי בחיי העם. פעמים רבות אנשים חשים גאווה בצה"ל ורצון להפגין סולידריות כלפיו. אחת מהדרכים הטובות ביותר לעשות זאת הוא בתלייה של דגל צה"ל במרפסת הבית. דגל כזה צריך להיות מחומרים חזקים ועמידים כדי שישרת אתכם זמן רב מבלי להתבלות. בבוטיק הדגלים של וייצמן תמצאו דגל צה"ל שמתאים לתלייה במרפסת, כזה שמיוצר מחומרים איכותיים במיוחד.

שרשרת דגלוני צה"ל
שרשרת של דגלים מתאימה במיוחד לקישוט וליצירת אווירה מיוחדת. ניתן לתלות אותה בחגים ובאירועים שונים ובכך לשדרג את האירוע ואת השמחה. יום העצמאות הוא חג מיוחד שלצה"ל יש בו תפקיד חשוב, ולכן רבים בוחרים לתלות, בנוסף לדגלי המדינה, גם את דגל צה"ל. בוייצמן-נגריס דגלים תוכלו למצוא שרשרת דגלי צה"ל שתקשט לכם כל אירוע שתבחרו ותכניס את החוגגים לאווירה.

דגלים שולחניים של צה"ל
דגלוני שולחן מתאימים במיוחד לחלוקה כשי באירועים שונים, אך לא רק. ניתן לרכוש אותם גם לשימוש אישי ולהציב אותם על שולחן במשרד או בחדר העבודה בבית. אצל וייצמן דגלים תמצאו דגלים שולחניים של צה"ל, אותם תוכלו להציב בכל מקום שתבחרו ובכך לחזק את תחושות הגאווה שלכם. אנו נדאג לייצר אותם עבורכם בכל גודל שתבחרו ובאיכות בלתי מתפשרת.