חולצות מודפסות

משלוחים לכל הארץ

חולצות מודפסות
חייגו אלינו
יש לכם חולצה עם הדפסים מגניבים שאתם רוצים להוציא לאור? חשבתם על איזה טרנד מצחיק לחתונה עם בדיחות אישיות שיהפכו לשוס בזמן הריקודים? התקשרו עוד היום לבית וויצמן-נגריס שבתל-אביב, ותוכלו להוציא את הרעיון מהכוח אל הפועל!
הדפסה על חולצות
את הטרנד אשר הפך עם השנים לצורה הטובה ביותר להנציח רגעים ותקופות טובות בחיים אשר אינכם מעוניינים לשכוח, מזמן כל בית דפוס אימץ לעצמו על מנת לייצר חולצות בכמות תעשייתית ובאיכות בלתי מתפשרת! ניתן להדפיס על חולצות כל לוגו בכל צבע, כאשר ניתן להדפיס לא רק על חולצות לבנות אלא גם על חולצות בהירות וכהות כאחד בשלל צבעים.

חולצות חברה
חושבים לפרסם עסק ולא מוצאים את הדרך הנכונה לעשות זאת? בעזרת חולצות מודפסות תוכלו לייצר "פרסומת מהלכת" אשר תימצא על כל עובד ועובד, ומשם המידע על החברה יוכל להתגלגל מפה לאוזן ואתם תוכלו רק לשבת ולהתרווח כאשר השיווק ייעשה מעצמו! גם במקרה של אירועי ספורט לציון אירוע חברה כלשהו, ניתן להוציא הדפס על חולצות דריי-פיט אשר מתאימות במיוחד לפעילות ספורטיבית ולהן יש בד מיוחד.

חולצות בעיצוב אישי
לא משנה אם בחרתם בחולצות מודפסות לעבודה, לימי כיף של המחלקה שלכם בצבא או שרציתם לשמח חתן וכלה: חנות הדגלים של וויצמן-נגריס מתמחה בתפירת והדפסת דגלים אך משווקת באופן יום-יומי ומקצועי חולצות עם הדפסים מיוחדים לפי הצבעים והגדלים שאתם בוחרים, על חולצות אמריקאיות, חולצות אמריקאיות ומספר סוגים נוספים. ניתן להדפיס כיתובים, כמו גם תמונות בקווים או בצבע מלא, כולל גם ציורים אשר הכנתם מבעוד מועד!