דגלי קנדה

משלוחים לכל הארץ

דגלי קנדה
חייגו אלינו
בוייצמן-נגריס דגלים תוכלו למצוא דגלי קנדה למכירה במגוון דגמים, צורות וגדלים. בוטיק הדגלים, בעל 60 שנות נסיון, ייתן לכם מענה במידה ואתם זקוקים לדגל קנדה לשימוש באירועים רישמיים או סתם אם מתחשק לכם להתקשט בדגלה של המדינה השנייה בגודלה בעולם.
דגל קנדה- "עלה האדר"
דגל קנדה מוכר במגוון שמות כאשר חלק מהם הוא : "עלה האדר", "עלה המייפל" ו"בעל העלה האחד". מדובר בדגל אדום כשבמרכזו ישנו ריבוע לבן ועליו מוטבע עלה עץ אדר באדום גם כן. לעלה ישנם אחד עשר קודקודים, הוא ממוקדם במרכז הדגל והוא בולט וגדול. הדגל נחשב לרישמי ולזה שמייצג את קנדה בטקסים ובאירועים רישמיים.

דגלי קנדה למכירה
תושבי קנדה גאים בדגלם והוא נתלה בכל מוסד ממשלתי במדינה. בנוסף הוא מונף בגאון באירועי ספורט ותחרויות שונות. מי שמחפש דגלי קנדה למכירה יוכל למצוא את מבוקשו בחנות הדגלים של וייצמן. תוכלו למצוא אצלנו את הדגל הרישמי בגודל שתבחרו וכך תבטיחו לעצמכם רכישה בטוחה ואיכותית בסטנדרטים גבוהים.

דגלוני קנדה שולחניים
דגל שולחני זהו דגל בגודל קטן יחסית המוצב על שולחנות עבודה בדרך כלל. דגלים שולחניים יכולים להתאים כשי צנוע לאורחים קנדיים או לחלוקה באירועים בעלי זיקה למדינה. אצלנו תמצאו דגלים מסוג זה ונשמח להדפיס עבורכם את עלה האדר המסורתי עליהם.