דגלי יפן

משלוחים לכל הארץ

דגלי יפן
חייגו אלינו
ארץ השמש העולה, הלא היא יפן, העניקה לנו כל-כך הרבה דברים שנטמעו בנו כאילו היו שייכים אלינו מאז ומעולם. בין אם זו אמנות האוריגמי, הקימונו שהשתלט על האופנה המערבית כולה, או הסושי האהוב כל-כך, זה כלל לא משנה. מה שמשנה הוא שהמדינה הזו מרגשת ומיוחדת ובהחלט שווה ליצור איתה קשרים קרובים. כדי לעשות כך וודאי תזדקקו לדגל יפן אותו תוכלו להשיג בחנות הדגלים של וייצמן ונגריס.
דגל יפן לתלייה על בניין
דגל שמתכננים לתלות על בניין צריך להיות דגל גדול, בולט ובעל נוכחות מרשימה. בנוסף לכך, על הדגל להיות מיוצר מחומרים איכותיים בכדי שיעמוד איתן ולא ייהרס בתנאי מזג האוויר השונים. בוייצמן דגלים תמצאו דגל יפן שמתאים לתלייה על הבניין, כזה שישמש אתכם למשך זמן רב מבלי להתבלות או להיקרע במהירות.

דגלי שולחן של יפן
דגלים שולחניים הם דגלים המתאימים במיוחד לחלוקה כמתנה באירועים שונים. מדובר במוצר חביב, שעלותו אינה גבוהה באופן יחסי, ולכן ניתן לתת אותו  כשי צנוע אך מכובד. אצלנו בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו מגוון דגמים של דגלי שולחן של יפן או של כל מדינה אחרת.

שרשרת דגלי יפן
אם אתם מארגנים אירוע כלשהו בניחוח יפני או כזה בעל זיקה לתרבות היפנית, אתם בהחלט זקוקים לשרשרת דגלים. מדובר בשרשרת ארוכה, הכוללת מספר רב של דגלי יפן, וביכולתה לשדרג משמעותית את קישוט האירוע. שרשרת דגלונים של יפן תתאים גם במידה ואתם מארחים אורח יפני ומתחשק לכם לגרום לו לתחושה נעימה וכייפית.