דגל בריטניה

משלוחים לכל הארץ

דגל בריטניה
חייגו אלינו
דגל הממלכה המאוחדת ניצב בארמון המלוכה וכמעט בכל מקום ברחבי אנגליה. האנגלים ידועים כעם הגאה מאוד בדגל ובלאום שלהם וממש לא מסתירים את זה. אם יש לכם אורחים מבריטניה או סתם בא לכם להתקשט בדגל שהוא סמל לאצולה בואו אלינו לדגלי וייצמן ונתאים לכם את הדגל הטוב ביותר.
על דגל בריטניה
דגל בריטניה מורכב משלושה צלבים המונחים זה על זה. הרקע של הדגל הוא כחול וצבעי הצלבים הם אדום ולבן. שימו לב כי הדרך הנכונה להנפת הדגל היא כשברבע השמאלי העליון שקרוב לתורן יהיה יהיה פס לבן עבה ופס לבן דק מתחתיו. יש לזה חשיבות רבה משום שהנפה הפוכה של הדגל נחשבת לאות מצוקה.

דגלי בריטניה לטקסים רישמיים
אם אתם עומדים לארח טקס רישמי בו ינכחו אורחים מהממלכה הבריטית או שאתם מארגנים תחרות ספורט עם נציגויות משם תזדקקו לדגל בריטניה הרישמי. חנות דגלים וייצמן-נגריס נתאים לכם את הדגל הרצוי לכל מטרה, נקפיד על איכות החומרים ובנוסף תוכלו למצוא אצלנו תרנים ואביזרים נילווים נוספים.

דגלי בריטניה מבד
דגלי בריטניה מבד הם אופציה טובה לתלייה מחוץ לבניינים ושגרירויות או בתוכם. חשוב שאיכות הבד תהיה טובה כדי שלא ייקרע או יתבלה בגלל תנאי מזג אוויר. במקרה של דגלי אנגליה זה חשוב עוד יותר- הרי לא תירצו לבייש חלילה את הממלכה...בדגלי וייצמן-נגריס מבינים עד כמה חשובה איכות הבדים לדגלי בד ומייצרים אותם ללא פשרות.