דגל הולנד

דגל הולנד
חייגו אלינו
לאורך השנים עבר דגל הולנד מספר שינויים עד שהתייצב לדגם האחיד כפי שהוא מוכר כיום: דגל עם שלושה פסים אופקיים בצבעים אדום, לבן וכחול. אם אתם זקוקים לדגלי הולנד במגוון דגמים, גדלים וסוגים תוכלו למצוא את מבוקשכם בחנות הדגלים של וייצמן-נגריס. לחנות נסיון של שנים בייצור ובהדפסה של דגלים באיכות גבוהה ובחומרים איכותיים במיוחד.
דגל הולנד מבד
דגל הולנד מבד יכול לשמש אתכם למגוון מטרות. ניתן לתלות אותו בחזית בניינים, במרפסות וגם להניף אותו באמצעות תורן חזק ויציב. חשוב להשתמש בדגל שעשוי מבד חזק ועמיד כדי שדגלה של הולנד לא ייקרע ויתבלה וכתוצאה מכך ייראה לא ייצוגי. בבוטיק הדגלים של וייצמן תמצאו דגלי הולנד מבד עמיד בשלל גדלים ודגמים. נותר לכם רק לבחור מה הכי מתאים עבורכם.

דגלי שולחן של הולנד
דגלי שולחן של הולנד יכולים לשמש גם הם למגוון רחב של מטרות. ניתן להציב אותם על שולחנות משרדים בעלי זיקה להולנד, ניתן לחלק אותם כשי לעובדי שגרירויות, ניתן לחלק אותם באירועי ספורט, באירועים רישמיים של הולנד ועוד ועוד. מדובר בשי קטן אך בעל נוכחות רבה ומשמעותית. בוייצמן דגלים תמצאו דגלי שולחן של הולנד בצבעים עמידים ובחומרים איכותיים במיוחד.

שרשרת דגלי הולנד
אם אתם עומדים בפני אירוע שישתתפו בו נציגים הולנדים או סתם מתחשק לכם לקשט את הבית בנוכחות של המדינה הצבעונית, תוכלו לתלות שרשרת דגלים של הולנד. מדובר בשרשרת באורך לפי בחירתכם שעליה מספר רב של דגלי הולנד, שביכולתה לקשט ולהבליט את החגיגה או האירוע. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו שרשרת דגלי הולנד במגוון אורכים, גדלים וסוגים.